شاید شما هم از جمله کسانی باشید که دوست دارند لباس هایی خاص با طرح خاص بپوشند و البته سبک لباس و همینطور طرح ویژه ی روی لباس هم از نکات مهم مد نظرتان باشد. ما در این مقاله شما را با انواع تیشرت و چاپ تیشرت دلخواه آشنا می کنیم. پس اگر می خواهید در این مورد بیشتر بدانید با ما باشید.

چاپ بر روی تیشرت و انواع آن

چاپ بر روی تیشرت و انواع آن

تیشرت از جمله پوشاکی است که بسیار سبک و راحت با طرح های متفات طرفداران بسیاری را در صنعت لباس به خود اختصاص داده است. در این صنعت، چاپ تیشرت با طرح هایی که هر روز متفاوت تر از روز قبل است بسیار این بازار را رونق بخشیده است. اما امروزه استفاده از تیشرت به عنوان پوشاک پا را فرا تر گذاشته و از آن به عنوان تبلیغات استفاده بسیار می شود.

یکی از این موارد چاپ تیشرت به عنوان معرفی یک کسب و کار و یا همشکل سازی پرسنل یک واحد کاری است. تیشرت ها از جنس های مختلف مانند نخ پنبه، پلی استر، اسپان، ملانژ، جودون، و غیره … بسته به استفاده ی افراد مختلف اعم از زن و مرد در سایزها و رنگ بندی های محتلف و همینطور با شکلهای گوناگون یقه دار، بدون آستین و رکابی و غیره تولید می شوند.

در امر تولید و چاپ تیشرت، تولید کنندگان به خوبی می دانند که از چه فاکتورهایی جهت فروش بیشتر در این راستا استفاده کنند. شاید بتوان گفت جنس تی شرت، چاپ تی شرت با طرح های عامه پسندتر، و همینطور قیمت مناسب از نکات مهم این فاکتورهاست. در این قسمت شما را با انواع چاپ تی شرت از نظر جنس آشنا می کنیم.

چاپ تی شرت نخ پنبه

چاپ تی شرت نخ پنبه

این نوع از تی شرت به دلیل استفاده از الیاف صددر صد طبیعی برای استفاده ی روزمره بسیار مفید است. این نوع از انواع دیگر خنک تر و زیباتر است. به دلیل طبیعی بودن جنس، بدون عوارض حساسیتی است و از عرق کردن بدن در زمان استفاده جلوگیری می کند.

اما چاپ تی شرت نخ پنبه دارای محدودیت استفاده از رنگ است و فقط از طرح های تک رنگ بر روی آن می توان استفاده کرد. ولی اگر شما خواهان یک تیشرت از این جنس با طرح چند رنگی هستید می توان از لیبل طرح مورد نظر استفاده کنید که روی لباس می چسبد ولی این طرح ها ماندگاری ندارند و بعد از چند بار شستشو از بین می روند.

چاپ تیشرت جودون

این تیشرت به علت استفاده از پارچه که حالتی دون دون دارد به این نام معروف است. اما سبک این پارچه مناسب تیشرت های مجلسی و شرکتی است. زیرا این نوع از پارچه جلوه ی خاصی به لباس تهیه شده با این پارچه می دهد و به دلیل استفاده از یقه، بیشتر مناسب مردان می کند.

چاپ تیشرت روی آن هم به دلیل طرح ظاهری و جنس پارچه به صورت چسباندنی است که در شستشو و بلند مدت دچار شکستگی در طرح و از بین رفتن آن می شود.

چاپ تی شرت پلی استر پنبه ای

چاپ تی شرت پلی استر پنبه ای

درصد پلی استر و پنبه ی بکار رفته در این نوع تیشرت 65 به 35 است برای همین به دلیل داشتن پلی استر در ساختارش مناسب ترین و کارا ترین نوع تیشرت در کار چاپ تیشرت است. در چاپ طرح و نقش مورد نظر از همه رنگها به صورت کامل می توان استفاده کرد و به دلیل نفوذ چاپ در تار و پود پارچه از دوام زیادی هنگام شستشو برخوردار است. پلی استر موجود در این نوع باعث تن خور مناسب و خوش فرمی تیشرت می شود.

چاپ تیشرت ملانژ

از پارچه های ملانژ بیشتر در لباس های ورزشی، سویی شرت، لباس خانگی و راحت و شلوار اسلش استفاده می شود. این نوع از پارچه ترکیبی از الیاف مصنوعی و طبیعی است. به علت وجود پلی استر در آن از شفافیت و درخشندگی رنگها تماما بهره برده و بسیار مورد توجه بانوان است.

این تیشرت به رنگ طوسی و با قیمت بسیار مناسب در بازار وجود دارد. رنگ طوسی غیر یکنواخت به کار رفته در آن زیبایی خاصی به آن می دهد. این تیشرت از نظر چاپ طرح روی آن بسیار مناسب است و زیبایی دو چندانی به آن می دهد. اگر شما خواهان لباسی ساده اما زیبا هستید این نوع از تیشرت پیشنهادی عالی برای شما است.

چاپ تیشرت رنگی

تنوع در تولید یک محصول از نظر رنگ و ویژگی طیف گسترده ای از افراد را با سلایق گوناگون در بر می گیرد. برای همین تیشرت ها با انواع رنگ تولید می شود. این رنگ ها شامل قرمز، آبی کم رنگ، آبی تیره، سورمه ای، سبز روشن، سبز چمنی، زرد، نارنجی، صورتی، زرشکی، مشکی، سفید و طوسی است. این تیشرت ها از جنس پنبه تهیه می شود و چاپ طرح روی آن از ماندگاری بالایی برخوردار است.

چاپ تیشرت اسپان

جنس این تیشرت ترکیبی از پنبه و پلی استر است و نسبت به تیشرت پنبه ای از کیفیت پایین تری برخوردار است. چاپ روی آن از نوع حرارتی و با ماندگاری بالاست.

چاپ تیشرت مشکی

به دلیل زیبایی رنگ مشکی این تیشرت در میان افراد از محبوبیت بسیار برخوردار است. چاپ روی این تیشرت هم به روش جوهر افشان و هم لیبلی انجام می شود که نوع دیجیتال جوهر افشان آن از کیفیت بالاتری برخوردار است.

چاپ روی تیشرت سفید

این رنگ تیشرت از جنس تمام پنبه تهیه می شود. به دلیل جنس پنبه این لباس عمری طولانی دارد. چاپ روی این تیشرت هم به طریق لیبلی است. اما این نکته را فراموش نکنید که به دلیل استفاده از لیبل بهتر است آن را با آب سرد شستشو کنید و کمتر آن را داخل ماشین لباسشویی با آب گرم بشویید. در این صورت می توانیم تیشرتی زیبا با طرحی مناسب به مدتی طولانی داشته باشیم.

چاپ تی شرت بچگانه

چاپ تی شرت بچگانه

بخش مهمی از افراد هر جامعه را کودکان تشکیل می دهند و کودکان خود می توانند مهمترین بخش یک تبلیغات سودمند باشند. در تهیه و تولید انواع تیشرت قسمت بزرگی شامل این قشر از جامعه است که با تولید انواع تیشرت با طرحها و رنگهای دلخواه کودکان می توان فروشی حیرت انگیز و سودمند داشت. این نکته هم در تولید لباس کودکان ضروری است که این لباس ها باید با نهایت دقت و استفاده از پارچه های بدون ایجاد حساسیت تولید شوند.

انواع چاپ روی تیشرت

 تیشرت ها از نظر جنس مواد مصرفی و همچنین طرح های مختلف مانند آستین دار، آستین کوتاه، بی آستین، یقه دار، یقه هفت، یقه گرد، رکابی، تاپ بندی، یقه ضربدری، تیشرت مخصوص مراسم مذهبی، تیشرت های تبلیغاتی، تیشرت شرکتی، اسپورت، مجلسی، رگلان و هم از نظر طرح چاپی روی آن به انواع گوناگونی تقسیم می شوند.

این انواع مختلف دست ما را برای انتخاب بهترین جنس، بهترین مدل، بهترین طرح روی تیشرت و بهترین رنگ تیشرت از نقطه نظر شخصی باز گذاشته است. برای همین ما می توانیم با استفاده از کمی آشنایی از نظر کیفیتی و کمیتی موارد گفته شده و با آگاهی از بودجه ی موجود برای خود لباسی مناسب تهیه کنیم.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *